AKCE !

Tuto neděli 10.11.2013 probíhaly opět na našem cvičišti zkoušky a to dle Mezinárodního zkušebního řádu IPO. Naši členové přesto že na to měli jen týden na opětovné přeučení psa byli velice šikovní a zhostili se toho velice pěkně. Pejsi byli skvělý i když se některým nepovedlo vše dle jejich představ tak jsem byla na ně hrdá za skvělé vystupování.
Pes není stroj, i psy mají své dny jako my a tak se na ně nebo na okolí nemůžeme zlobit. Každému kdo dělá sportovní kynologii se něco nepovede, pes mu něco neudělá ...ale o to je to větší motor který žene dopředu k lepším výsledkům :))))!! Všem moooc gratuluji za skvělé vystupování: Kristýnce Valové a Justýne ,Matěji Matušovskému a Rituli, Zuzce Soukupové a Foxíkovi a nesmím zapomenout na našeho pana Božetěcha Petra s Cimečkem za krásné body na FPr 2 :D !!!!!!.
Také i paní rozhodní Markétě Dvořákové za posuzování!!!!
Bylo možné zde vidět i skvělou souhru pokročilých psovodu z jiné části ČR i ze Slovenska a to Michaela Kollarová s Taxim Vikar ,kteří na IPO 2 získaly 296 bodů (stopa :98, poslušnost: 98, obrana: 100) z možných 300 bodů a pana Jiřího Čejky a fenou BOM s krásnými celkovými body 286 na IPO 2 ( stopa :100 b, poslušnost: 90, obrana : 96)
Byla to úžasná podívaná a musím říci že výkony mi u Taxíka s Mišou braly i dech. No možná proto jsem teď na antibiotikách :)).
Také super odvedená práce figuranta a šlapače stop v jednom Martina Plecháčka!!
Souhrnem tyto zkoušky beru za krásně vydařené a moooc se těsím na další!!! P.M.

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Včera 3.11.2013 na našem cvičišti probíhali zkoušky dle zkušebního řádu Krajské kynologické jednoty ZOP .I když jsem je nemohla vidět, tak rozhodčí byla prý skvělá a pesani se předvedli i nepředvedli. Musím mooc pogratulovat všem členům co zkoušky úspěšně absolvovali a splnili - což byli VŠICHNI!
Michaela Sýkorová a Mafio, Helena Krejčí s Alfíkem, Radka Satrapová s Endym, Zuzka Soukupová a Foxík,Kristýnce Valové a Justýně, Matěj Matušovský a Ritule a našemu vlnícímu se Hugovi s Pepíkem Zelyczem !!
GRATULACEEEEEE!!!! :)))

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dne 11.5.2013 v našem Zko budou probíhat zkoušky dle IPO / SchH. 

 

Případní zájemci i z jiných organizací se mohou hlásit na tel.: 734 122 166 (Petra Makovská ), nebo e-mail : petra.mak@seznam.cz.

Anketa

Měli byste zájem o půldenní či celodenní seminář poslušnosti (teorie + praxe) + pes

ANO 310 82%
NE 68 18%

Celkový počet hlasů: 378

Přihlášení do školičky/kurzu

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: