Nedělní dopoledne se seniory ze Seniorcentra Svitavy

V něděli 12.4.2015 jsme strávili velice příjemné dopoledne ze seniory z místního Seniorcentra. Naši členové představili sebe a své chlupáče a poté všem přítomným ukázali co své pesany naučili. Po krátké ukázce výcviku jsme se vydali na procházku po parku Jana Palacha. Pesani překonávali různé překážky nejen na zemi :)
Nakonec Zuzanka vymyslela skvělou hru (popravdě já ji hrála naposledy tak na letním táboře v 9 letech) a to ŠIPKOVANOU, kde psi i jejich páníčci plnili různé úkoly a že jim to šlo :)
Velice chci poděkovat Zuzce Soukupové, že tuto akci zprostředkovala a připravila skvělý program , všem jejim známým jenž s námi jeli na procházku a dělali společnost seniorům a také všem našim členům ZKO jenž se zůčastlili. Krásně reprezentovali nejen ZKO, ale hlavně SEBE a své šikovné chlupáče - byli prostě úžasní !!!
Jmenovitě : Zuzka Soukupová s Foxem, Kristýnka Valová s Justýnou, Matěj a Květa Matušovští s Ritulí a Aikem, Josef Sláma s Astou, František Weis s Hugem a se svou drahou ženou Alžbětou a jejich dětmi Sárinkou a Danečkem, Martin Baran s božským Gerim, František Duška, Martinka Jonáková s Jackem, a také můj drahý Michal Štorek jako fotograf :).
Sice na mě udělal potřebu místní holub , ale to mě dobrou náladu nezkazilo jelikož jsem nakonec dostala pusu od dědečka ,kerý mě provázel parkem !! :) :)
DÍKY VŠEM ZA SKVĚLÉ DOPOLEDNE A BUDEME SE TĚŠIT PŘÍŠTĚ !!!

Celé fotoalbum zde : zkosvitavylacnov.rajce.idnes.cz/Nedelni_dopoledne_12.4.2015_s_babickami_a_dedecky_ze_Seniorcentra

Anketa

Měli byste zájem o půldenní či celodenní seminář poslušnosti (teorie + praxe) + pes

ANO 310 82%
NE 68 18%

Celkový počet hlasů: 378

Přihlášení do školičky/kurzu

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: