NAŠE JEDNATELKA NA PRESTIŽNÍM ZÁVODĚ Mezinárodní mistrovství Českého klubu německého ovčáka

Včera jsme s mým Aresákem ukončili naši letošní sportovní kariéru a to na MM ČKNO 2014 v Suchdole nad Odrou. Po né moc valných začátcívh na VS na MČR IPO jsme se pro mě nějakou záhadou dostali na teno závod. Popravdě jsem tomu nevěřila . Byl to pro mě ale obrovský zážitek a to i jen to , že jsem se kvalifikovala na takovýto prestižní závod! Závod byl skvěle organizačne proveden, super rozhodčí v podání paní Mirky Tiché na stopy, paní Renaty Angelovové Machové na poslušnosti a pana Josefa Adamuščina na obrany. Mají můj obdiv ! My jsme si s Aresákem vybojovali 18 místo a to je pro mě obrovský úspěch a strašně velká radost. Kdo zná Aresáka a mě tak ví, že to s námi není nic lehkého. Oba jsme tvrdohlavý a vspurný a máme prostě svoji hlavu!  Mé obrovské díky patří Martin Plecháček , nebýt jeho tak snad ani v 5 letech nemáme zkoušku a o nějakém mistrovství bych si mohla jen nechat zdát a taky si s námi pěkně užije    Marťas díky moooooc !!! Dále Zuzana Pecháčková , která mě pomáhala na mistráku s přípravou a hlavně přepnutí mé hlavy do pohody a za krásné fotky, mému drahému Michal Štorek jenž Aresákovi a mě nepřesta věřit a podporoval nás!! Také všem co nám drželi pěsti, holkám ze Sezemic Deni Šafářová a Karolína Kristová, Miša Kollárová která mi stále připomíná jakého psa mám :))) ! Lucce Lucie Kaločová děkuji za super fotečky, HK VET a Dita Finsterle že je Aresák v kondici ....moji rodině a konečně jsem i potěšila tatuldu a také Zdenča Benešová za podporu !!! :))). ! Jsem šťastná a hrdá na mého bláznivého, uřvaného, líbacího pána psa !!Anketa

Měli byste zájem o půldenní či celodenní seminář poslušnosti (teorie + praxe) + pes

ANO 310 82%
NE 68 18%

Celkový počet hlasů: 378

Přihlášení do školičky/kurzu

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: