SPORTOVNĚ-BRANNÝ ZÁVOD SE PSEM

3. Ještě takový menší dodatek - nikde není psáno, že nemůžete být na trase s kamarádem, maminkou , tatínkem ..... Jediné co je, že cviky provádí jen psovod a pes, ale pomoc je dovolena Emotikona smile !! Takže vezměte rodinku sebou Emotikona grin

 

2. PŘEKONÁNÍ PŘEKÁŽEK JE NA VÁS Emotikona smile , ZDA PŮJDETE S PEJSKEM , ČI PES BUDE SEDET A VY PŘELÉZAT PŘEKÁŽKY, SPOLEČNĚ ČI ............ ZÁLEŽÍ JEN NA VAŠÍ PŘEDSTAVIVOSTI A HLAVNĚ JE TO O TOM ABYSTE SI TO UŽILI :)) !!!!!!!!


1. Tak medaile objednány, ceny nakoupeny Emotikona smile a teď už se jen můžeme těšit na Vás naše závodníky Emotikona smile Stále se můžete hlásit a to i v den konání akce Emotikona smile !!!

Anketa

Měli byste zájem o půldenní či celodenní seminář poslušnosti (teorie + praxe) + pes

ANO 223 85%
NE 39 15%

Celkový počet hlasů: 262

Přihlášení do školičky/kurzu

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

ZKO Svitavy - Lačnov

Přímá 249/10
Svitavy
56802
Makovský Bohumil - předseda, výcvikář
+ 420 602425210

Makovská Petra - jednatelka, výcvikář
+420 734 122 166
petra.mak@seznam.cz
petra.mak@seznam.cz