SEMINÁŘ HOOPERS 5.11.2017

 

Zveme všechny příznivce sportu se psy na Seminář mladičkeho sportu a to Hoopers.

Díky překážkám které nejsou skokové ani nikam pohybově náročné, jw tento sport vhodný již už pro štěňátka, seniory a i pro pejsky s problematický pohybovým aparátem.

O Hoopers:

Hoopers“ je nová plnohodnotná a samostatná sportovní aktivita pro psy. Pochází z USA a postupem času se rozšířila i po Evropě (jednou z hlavních průkopnických zemí je v současné době Holandsko). Přestože původ hoopers nás odkazuje k agility, jde v dnešní době o samostatný sport. Nabízí možnosti aktivního vyžití jednak pro všechny psy, kterým stále ještě dělá radost pohyb. Stejně tak je určen pro psovody – majitele takových psů, nebo psovody s omezením v pohybu, kteří si chtějí se svým zdravým psem dopřát společnou aktivní zábavu.

Hoopers je sport kladoucí na psy určité psychické i fyzické požadavky, ovšem překážky jsou koncipovány zcela bezpečně a s ohledem na minimální nároky na pohybový aparát psa i handlera.

Veškeré tréninky a učební procesy využívají nenátlakových metodik práce se psem, především klikr trénink. Cílem tréninkového procesu je pes chápající hlasové a vizuální pomůcky psovoda tak, aby nebyl závislý na jeho pohybu. Samostatně tak bude překonávat překážky, kterými probíhá nebo běží podél nich. V průběhu tohoto tréninku je možno nicméně využít i pohybu psovoda po hřišti a psa postupně učit samostatné práci. Prvky hoopers jsou tedy vhodné naprosto pro jakýkoliv tým psovod – pes, ať už jde o mladé psíky, připravující se na kariéru v agility, nebo týmy se psy vyřazenými ze závodů pro zranění či jiný zdravotní neduh neumožňující jim dále skákat. Je také vhodný pro psy, pro které je s ohledem na jejich tělesnou stavbu skákání nevhodné. A v neposlední řadě je určen i pro týmy, které prostě jen baví společná aktivita se psem a mají rádi variabilitu tréninků spojenou se společným posouváním vlastních hranic spolupráce.

V České Republice pro vás první kompletně vybavené tréninkové hřiště HOOPERS má nachystáno Psí škola Koira v Ostravě. Více info o pravidelných trénincích najdete na jejich stránkách!


 

Kdo nás bude učit  :

Mgr. Lenka Blachová - Hoopers do Čech přivezla :-D

- praxe přes 18 let ve výcviku psů, složeno 10 zkoušek z výkonu

- praxe v převýchově, rehabilitace reaktivních psů

- instruktor výcviku pomocí operantního podmiňování (pozitivní posilování, klikr trénink)

- vicemistr světa agility v družstvech na MS kříženců 2011

- mistr a druhý vicemistr světa 2016 pro plemeno holandský ovčák

- canisterapeutické zkoušky, praktické využití canisterapie

- účast na scooterových závodech (tah, koloběžky, obvykle se 2 psy), několik umístění

- absolvent seminářů a webinářů u: Alexa Capra, Susan Garett, Grisha Stewart, František Šusta, Gabrielle Harris, Amber Batson, Polona Bonač, Marje Piiroja, Silvia Trkman, Sandi Pensinger, Emma Parsons, Ken Ramirez, Lisa Leicht (Tellington TTouch), Zsuzsa Veres, Alen Marekovic

Cena:  990,- ( cena zahrnuje pití a malé občerstvení)

Přihlášení - přihláška již brzy zde ke stažení či má našich stránkách www.zkosvitavy-lacnov.cz.

!!! Prosím berte v potaz, že přihláška je platná až po zaplacení částky a je nevratna!! Může být ale přenosná!

Těšíme se na Vás a Vaše psi kamarády ;-)

 

 
 

PŘIHLÁŠKA NA CELODENNÍ SEMINÁŘ HOOPERS

Přihláška je závazná až po zaplacení celé výše a to 990,- na účet č.1130691035/3030 VS:05112017. PŘIHLÁŠKA JE PŘENOSNÁ/NELZE ZRUŠIT.

Anketa

Měli byste zájem o půldenní či celodenní seminář poslušnosti (teorie + praxe) + pes

ANO 310 82%
NE 68 18%

Celkový počet hlasů: 378

Přihlášení do školičky/kurzu

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: