WORK SHOP Tellington TTouch s Martou Mannelovou

7.4.2018      10:00-17:00 hod
 
Přijměte pozvání na jedinečný workshop Tellington TTouch pod vedením Marty Mannelové, jediné Tellington TTouch Trenérky P1 v ČR, která absolvovala tříleté studium této metody ve Velké Británii pod vedením Robyn Hood a Sarah Fisher. Aktivně se věnuje práci se zvířaty nejen během soukromých sezení, ale i při pravidelných návštěvách útulků.
 
 
Tellington TTouch:
Jedná se techniku, která byla sestavena před 40ti lety Lindou Tellington Jones, která spolu se svojí sestrou Robyn Hood zasvětila život učení lidí, jak mohou dnes a denně pomoci psům, kočkám, koním, lidem a dalším živočišným druhům. Tellington TTouch Trénink je tedy jemná metoda, která vnímá psa jako celek. Pomocí vědomých doteků, bandáží a cvičení pomáhá psovi najít rovnováhu a harmonii. Pomáhá upevnit vzájemnou komunikaci, důvěru a pocit bezpečí.
Dotyky TTouch mohou psům pomoci ve všech myslitelných životních situacích. Přesvědčivých úspěchů dosáhli lidé v domácím prostředí u svých mazlíčků pomocí těchto dotyků například u následujících problémů: bázlivost, agresivita, nervozita, nekontrolovatelné štěkání, strach z osamělosti, nedostatečná ovladatelnost, sklony k ničení, strach z jízdy automobilem a hyperaktivita. Ale pomáhají i při hojení zranění, rehabilitaci, při artróze, alergiích atd. 
 
Během jednodenního workshopu projdeme základy TTouch doteků, které jsou nosným kamenem této metodiky. Seznámíte se s bandážemi, které pomáhají i v případě zdravotních problémů zvířete. Se svým pejskem si zkusíte i práci na hřišti. Naučíte se jak pracovat s vodítkem a postrojem a v neposlední řadě se dozvíte, jak své zvíře více vnímat, rozumět a hlavně ho respektovat.
 
Cena:
1 300,- za cvičící tým (obsahuje studijní materiály a osvědčení o absolvování) - 12 volných míst
600,- za diváka - 8 volných míst (obsahuje studijní materiály)
 
POZOR! 
Psi musí být schopni fungovat mezi ostatními psi a lidmi na semináři
Kdy a kde:
Sobota 7.dubna .
 
Místo bude brzy upřesněno . K dispozici je WC i kuchyňka, základní občerstvení, káva a čaj bude zajištěna :-)
Přihlášky ke stažení ZDE:
https://goo.gl/forms/q1vtFQDdZxSIUhIv1
V případě zrušení akce ze strany pořadatele, budou uchazečům vráceny peníze v plné výši.
 
Workshop pořádá Petra Makovská pod záštitou ZKO Svitavy Lačnov - školitel Marta Mennelová (https://ttouchcz.blogspot.cz/)
 

 

Anketa

Měli byste zájem o půldenní či celodenní seminář poslušnosti (teorie + praxe) + pes

ANO 310 82%
NE 68 18%

Celkový počet hlasů: 378

Přihlášení do školičky/kurzu

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: